School for magic

Silliar

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Двора

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Скарлет
Директор, ученичка

Брой мнения : 214

ПисанеЗаглавие: Двора   Нед Мар 07, 2010 3:11 pm

...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://silliarschool.niceboard.net
Джейк
Ученик, зам.директор

Брой мнения : 155

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Вто Мар 23, 2010 7:20 pm

Седях на земята загледан в пространството. За сега времето беше топло, макар и облачно и мрачно. Надявах се да мне стане студено. Това беше лошшото за мен. Чух приглушени стъпки. Дойде....
Вижте профила на потребителя
Скарлет
Директор, ученичка

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Вто Мар 23, 2010 7:54 pm

Бях облечена в късо бяло яке, под доето се намираше блестящо черно потниче. Носех бели джинси. Усмихнах се когато видях Джейк. Седнах до него и го погледнах. Скоро задуха лек ветрец.
Джейк
Ученик, зам.директор

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Вто Мар 23, 2010 7:56 pm

Погледнах я весело.
-Здравей!-поздравих я.След лекия ветрец започваше да застудява. Не трябваше да стоя дълго на студено. Колкото бе опасно за нея, толкова бе и болезнено за мен.
Скарлет
Директор, ученичка

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Вто Мар 23, 2010 8:05 pm

Ставаше му нещо много странно, но не знаех какво.
-Хей, какво ти става? -попитах съвсем бнежоно, но много настоятелно. Погледнах го в очите въпросително и очакващо отговор, но той само извъртя глава.
Джейк
Ученик, зам.директор

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Вто Мар 23, 2010 8:05 pm

Не можех да я погледна. Тя подозираше нещо.
-Нищо ми няма.-казах и въздъхнах, но стана наистина студено. Станах бързо, но очевидно не беше бързо, а по-точно бавно. Скарлет се изправи до мен.
Скарлет
Директор, ученичка

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Вто Мар 23, 2010 8:10 pm

Загледах го право в очите, но той не ме поглеждаше.
-Моля те!-настоях тихичко. Знаех, че той няма да ми каже, но аз настоявах. Отдалечи се от мен. Каквоп ставаше?!
Джейк
Ученик, зам.директор

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Вто Мар 23, 2010 8:49 pm

Отдръпнах се рязко назад. Гледах леко оплашено, но ме болеше вече ужасно. Сякаш всичко в мен си отиваше. Стегнах мускулите си и стиснах зъби. Но нямаше да мога да издържа-на напрежението, на болката, на това, че Скарлет беше тук. БНолката се усилваше. В главата ми се въртеше само едно име, йкоето се стараех да повтарям често: Скарлет,Скарлет,Скарлет,Скарлет...Още една крачка назад, още една. Нервите ми ставаха по свободни, мускулите по стегнати, костите по здрави. Но вече сякаш губех себе си, самообладанието си. Без да знам какво ми беше станало само след миг гледах през вълчите си очи. Бях се озъбил на Скарлет. Не можех да мисля като хората, поради причината, че не бях човек. Всичко в мен кипеше, бях забравил кой всъщност съм, коя е Скарлет, защо е тук...Затичах се към нея и скочих отгоре й. Тя се разпищя силно, но аз продължавах да се зъбя. Какво ме беше прихванало. Защо не слушах брат ми, когато ми обясняваше какво трябваше да сторя? Защо не го чух поне за миг? Бях глупак, дете, но глупак.
Скарлет
Директор, ученичка

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Вто Мар 23, 2010 8:57 pm

Когато скочи върху мен се разпищях като луда. Беше вълк, върколак. До тогава докато не забяга към мен страхът не съществуваше за мен на земята. Но след това...Сега вече наистина ме беше страх.Беше ме страх за него, а не за мен. Знаех, че го болеше от това, което беше изтърпял само преди няколко дълги мига на болка.Очите ми се насълзяваха, но бяха насочени към неговите. Исках да запазя самообладание. Вече беше наистина тъмно. Чувствах големите му лапи, които предържаха ръцете ми плътно до студената земя.Защо беше забравил всичко около себе си, защо беше забравил себе си, кой е всъщност? Протеглих поглед по муцуната на вълка. Исках да се съвземе...
Джейк
Ученик, зам.директор

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Вто Мар 23, 2010 9:05 pm

Изгубих разсъдака си. Замахнах с дясната си лапа към уплашето нежно лице на Скарлет. След това се получи аленочервена драскотита простираща се от брата и до бузата й.Усетих сладкия мирис на ванилия идващ от нея, а и сякаш от кръвта й. Вече по цялото й лице имаше кръв, продължаваща да тече от раната, създадена от ноктите на вълчето ми тяло.Когато я одрах чух само стон, но нищо друго. Петното кръв беше разцепено от сълзата, която идваше от очите на Скарлет. Отново ароматът на ванилия, отново името й в главата ми, отново допирът на кожата й под лапата ми, отново очите й, които се взираха в моите, познаващи ги съвсем ясно...Мускулите ми отново ме заболяха
Скарлет
Директор, ученичка

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Вто Мар 23, 2010 9:10 pm

Раната ми кървеше все повече, болеше ме силно. Не не издадох и звук. Не помръднах, само дишах, а сърцето ми биеше учестено и бързо. Много бързо. Продължавах да гледам Джейк в очите. Усещах, че става нещо. Отново нещо се променяше. Дали се бе овладял? Дали си беше сполнил кой е всъщност? Не знаех отговорите на въпросите, които постоянно се въртяха из главата ми, а мислите ми се заплитаха все повече и повече. Джейк пристъпи назад, още една крачка, още една крачка. Сякаш отново болката нахлу в него, превзе тялото и главата му. Погледът ми ставаше различен
Джейк
Ученик, зам.директор

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Вто Мар 23, 2010 9:18 pm

Oтново ароматът, очите й. Тези прекрасни, невинни, нежни очи, които ме гледаха изплашени и жално. Толкова тъжен поглед, от това, че я бях наранил...може би...Пристъпвах назад. Все повече. Видях как от болка очите на Скарлет бавно се затваряха, а умът и запечатваше последното ми изражение във вълчата си форма. Болката се появи отново и ме завладя. След миг обаче вече бях човек. Отново облечен в бялата си риза и дънки, с които бях дошъл в началото. Погледът ми беше невероятно виновен и тъжен. Отидох до Скарлет. Взех я на ръце и седнах. С едната си ръка придържах гърба и главта й към тялото си. От кръвта по лицето й и моята риза се нацапа, но това сега нямаше особено значение. Бях извършил невероятна глупост. Аз бях виновен за всичко. Сега заслужавах най-лошото. Какъв заместник дирекотр бях, щом не можех да удържа силите си. Извадих малка кърпичка от джоба на панталоните й и започнах да избърсвам кръвта по лицето й. Тя бавно отвори очи.
Скарлет
Директор, ученичка

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Вто Мар 23, 2010 9:26 pm

Oтворих очите си, но когато само зърнах лицето му се хвърлих на врата. Той се изненада, аз също. Той ме нарани, а сега го прегръщах. Но просто имах нужда от това. Имах нужда да го усетя близо до себе си. Закрих лицето си в рамото му. Усетих как ръцете му обвиват талията ми.
- Джейк...-успях да продумам, но се чу заглушено. Само това можех да кажа след всичко станало. След всичкият страх, който се беше вселил в мен. Усетих така познатия аромат, който също бях усетила, когато той беше вълк. Бях го стиснала здраво. Все още се плашех, че можеше да изчезне някъде, отново да се повтори онова, което се случи преди малко.
Джейк
Ученик, зам.директор

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Вто Мар 23, 2010 9:37 pm

Затворих очите си, наслаждавайки се на момента, който знаех, че рано или късноп трябваше да свърши.
-Съжалявам , прости ми!-примолих се. Знаех, че беше ненормално да ми прости след всичко, което направих, след като я нариних, изложих я на опасност. Тя се отдели от прегръдката и ме погледнах сериозно в очите. Сякаш обмисляше нещо. Знаех, че едва ли щеше да ми прости, но някаква малка надежда ровичкаше в мен. Напираше да се осъществи.
Скарлет
Директор, ученичка

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Вто Мар 23, 2010 9:38 pm

Гледах го в очите му, кафяви и бездънни.Исках да му кажа, че не трябва да прави повече това, но знаех, че това е невъзможно.
- Можеш да се овладееш нали?-попитах, кръвта просължаваше да тече по лицето ми. И двамата не обръщахме внимание на това. Той кимна твърдо. Вече бях изправена на колене, той също. Докоснах го до горещото му лице нежно.Доближих се бавно и докоснах устните си до неговите. Целувката беше определено сладка. Устните му бяха много горещи, навярно заради трансформацията
Джейк
Ученик, зам.директор

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Вто Мар 23, 2010 9:42 pm

От това нещо се нуждаех сега. Притеглих тялото й към моето когато сложих ръката си на талията й. Не исках този сладък момент да свършва, не исках устните й да са далеч от моите. Но скоро стана полунощ. Отново стана много студено и трябваше да се прибираме.Отделих се от нея, но оставих лицето си много близо до нейното.
-Хайде, да тръгваме. Ще почистя раната ти. Няма да остане беле. -двамата станахме и тя ме хвана за ръката. Тръгнахме бавно напред...

П.П.: Пиши в къщата си.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Пет Апр 16, 2010 1:32 pm

. Полята отвън бяха обширни и просторни и изпълваха Ханде с чувство за волност и свобода. Тя шумно си пое въздух и си каза "Няма страшно, все някак ще се справиш" и продължи да гледа замечтано към красивото учлище, към който се приближаваше. Когато дойде:
Джейк
Ученик, зам.директор

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Пет Апр 16, 2010 1:36 pm

Бях сложил небрежно ръцете си в джобовете и се разхождах. ЯВдигнах поглед към жената, която беше непозната. Приближих се и спокойно, но отвеяно казах.
-Здравей!Ч Аз съм Джейк...зам.директор, ученик и дъра бъра. Ти трябва да си нова, Ханде Сорал, на 23....кандидатства ли за учител?-казах всичко отегчено, но все пак го казах. Зачаках отговори.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Пет Апр 16, 2010 2:01 pm

. Да ,Защо ?-попитах ,го :
Джейк
Ученик, зам.директор

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Пет Апр 16, 2010 2:21 pm

Вдигнах рамене.
-Питам.-казах просто. Изгледах я отегчено, но нещо в нея ме накара да се ядосвам.

П.П.ПИШИ КАКТО ТРЯБВА РП-ТАТА. ТОВА Е 1-ВА ЗАБЕЛЕЖКА. ПРОЧЕТИ В 1-Я ПОДФОРУМ. ЩЕ ЧЕТЕШ ДОКАТО НЕ СЕ НАУЧИШ ИНАЧЕ ЩЕ ТЕ БАННА ЗА КРАТКО ВРЕМЕ
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Пет Апр 16, 2010 2:34 pm

Малко се притесних, но все пак бях ангел .. Загледах се към широкият хоризонт. Слънцето залязваше. Това придаваше една особена красота и нежност на небето. Пухкавите бели облачета бяха обагрени в златисто и розово и приличаха на нежно кадифе. А последните златни лъчи се отразяваха в морската вода и правеха дълга приказна пътека. когато ,нчкой каза:
Джейк
Ученик, зам.директор

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Пет Апр 16, 2010 2:39 pm

Въздъхнах и не кзах нищо. Силното ми вълче обоняние подсказваше, че тя е ангел, но миризмата не беше като тази на Каролайн и Скарлет. Едно, че Скарлет имаше аромат на ванилия, второ, че Каролайн имаше абсолютно различен аромат от този на Ханде. Нещо криеше и щях да го разбера. Това, че беше ангел, беше ясно, но имаше и още нещо. Приковах погледа си към нея.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Пет Апр 16, 2010 3:03 pm

Той вече се беше обърнал и ме гледаше . Усмихна се и каза:
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Пет Апр 16, 2010 4:46 pm

Наруших,може би любовния им момент,или поне от страна на жената.Бях скръстила ръце и гледах мрачно надолу.Стигнах до тях и изправих леко глава,свалих слушалките си и казах небрежно:
-Здрасти!
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Пет Апр 16, 2010 4:54 pm

Видях ,че момичето се разхождаше из двора бавно, с добре премерена бавна крачка и изискана походка. Погледът й с цвят на горски мъх се сливаше с околността. Носеше тази рокля, а по китките и шията й висяха многобройни бижута, украсени със смарагди. . . И тя каза:
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Двора   

Двора
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next